معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > ثبت نام بیش از ۸۶ هزار داوطلب در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶

ثبت نام بیش از ۸۶ هزار داوطلب در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از ۸۶ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶ انتخاب رشته کرده اند.

ثبت نام بیش از 86 هزار داوطلب در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به ظرفیت‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت‌ آزمون ورودی کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه‌‌ها و موسسات آموزش عالی که از روز شنبه ۲۲ مهر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است، اظهار کرد: بر اساس برنامه تعیین شده متقاضیان فرصت داشتند با مطالعه دقیق اطلاعیه‌های این سازمان تا پایان روز یکشنبه ۳۰ مهر ماه ۹۶  از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور  نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام کنند.

توکلی مطرح کرد: بر اساس ضوابط همه داو‌طلبانی که در جلسه آزمون حاضر بودند می توانند  با توجه به شرایط مندرج در انتخاب رشته‌های تحصیلی حداقل ۲۰ کد‌رشته محل را انتخاب کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس گزارش  نهایی اعلام شده  86 هزار و ۲۵۰ داوطلب در تکمیل ظرفیت کد رشته محل‌های  تحصیلی آزمون ورودی کارشناسی ارشد انتخاب رشته کرده‌اند.

وی یادآور شد: آن دسته از داو‌طلبانی که  پیش از این در کد رشته محل‌های تحصیلی دارای شرایط خاص و یا بورسیه پذیرفته شده‌اند در این مرحله نمی‌توانند انتخاب رشته کنند.

انتهای پیام/

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶

همچنین ببینید

ثبت نام بیش از ۱۴۹ داوطلب در کنکور سراسر کارشناسی ارشد ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۹ صبح امروز، ۱۴۹ هزار و ۷۰۰ داوطلب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *