معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشان دهنده وحدت و هم‌بستگی ایرانیان است

حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشان دهنده وحدت و هم‌بستگی ایرانیان است

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده، وحدت و هم‌بستگی بین آحاد مختلف مردم است.

وحدت بین مردم و مسئولان سبب عقب نشینی دشمنان می‌شود/ حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده وفاداری ملت به نظام استایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: واقعیت امر این است که دشمنان ما با توجه به انسجام ملی و وحدتی که در بین مردم وجود دارد برای شکست دادن انقلاب اسلامی ایراننقشه می کشند.

وی ادامه داد: هر چه همدلی، هماهنگی مردم با دولت و مجلس تقویت شود، روش های مقابله با ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی کاهش پیدا می کند؛ وحدت بین مردم و مسئولان سبب عقب نشینی دشمنان قسم خورده ما می شود.

حریرچی تاکید کرد: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده، وحدت و همبستگی بین آحاد مختلف مردم با سلیقه های مختلف سیاسی است و همین مسئله باعث تضعیف دشمنان اسلام و کشورمان می شود.

وی عنوان کرد: حضور همه مردم و مسئولان کشور در راهپیمای ۲۲ بهمن نشان دهنده وفاداری ملت به نظام و انسجام ملی بوده و همین امر مسئولیت خطیر مدیران ارشد را در راستای خدمت رسانی به مردم و پیشرفت کشور افزایش می دهد.

حریرچی اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمای ۲۲ بهمن و جشن ملی به نوعی نقشه شوم دشمنان را برملا می‌سازد و همین مسئله باعث بی اثر بودن تحریم‌‎های دشمن می شود.

انتهای پیام/

دعوت وزارت بهداشت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

همچنین ببینید

برگزاری کلاس‌های نوروزی آنلاین همراه با استاد به کمک استارت آپ‌ها

یکی از استارت آپ‌ها موفق به ایجاد سامانه‌ای در حوزه تدریس آنلاین شده است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *