معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > دانشگاه تربیت مدرس، میزبان همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک

دانشگاه تربیت مدرس، میزبان همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک

بیست و پنجمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک، ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

مهندسی مکانیک

به گزارش ایسنا، بیست و پنجمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک با همکاری انجمن مهندسان مکانیک ایران و با هدف تبادل اطلاعات علمی بین‌ اساتید، دانشجویان، پژوهشگران، مهندسان و صنعتگران این حوزه و ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و واحدهای صنعتی برگزار می‌شود.

محورهای اصلی این همایش شامل مکانیک جامدات، مکانیک ضربه، دینامیک، ارتعاشات و آکوستیک، کنترل و رباتیک، مکاترونیک، ساخت و تولید، مکانیک سیالات، توربو ماشین، ترمودینامیک، انتقال حرارت، انرژی و محیط زیست، بیو مکانیک، میکرو و نانو مکانیک، مهندسی خودرو، مهندسی هوا فضا، مکانیک مواد مرکب و مکانیک مواد هوشمند است.

همچنین برگزاری پنل تخصصی «نقش اقتصاد دانش‌بنیان در تولید و اشتغال»، نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و کارگاه‌های آموزشی- تخصصی از قسمت‌های ویژه همایش است.

بر اساس این گزارش، در حاشیه بیست و پنجمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک، مسابقه طرح‌های نوآورانه در آموزش مهندسی مکانیک با همکاری و حمایت موزه علوم و فناوری برگزار می‌شود.

انتهای پیام

  • همایش مکانیک دانشگاه تربیت مدرس

همچنین ببینید

ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز آغاز شد

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ رشته‌های علوم پزشکی از امروز دوشنبه ۳۰ بهمن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *