معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > دانشگاه رکن اصلی فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی است

دانشگاه رکن اصلی فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی است

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه دانشگاه رکن اصلی فرهنگ سازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: حمایت از تولیدات داخلی در دستور کار برخی از کشورها قرار گرفته است، ما نیز باید فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی را در جامعه ایجاد کنیم و در این راستا دانشگاه به عنوان رکن اصلی فرهنگ سازی نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر نجفی در جلسه کارگروه علمی تحقق فرهنگ اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: با توجه به شاخص های اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری و لزوم تحقق منویات ایشان باید ترتیبی اتخاذ گردد که همگام با دولت نسبت به اجرای عملی اقتصاد مقاومتی اقدام گردد.

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ریاضتی نیست بلکه مقاوم نمودن اقتصاد کشور در برابر تهدیدها و آسیب هاست، تصریح کرد: با توجه به ظرفیتهای موجود در دانشگاه پیام نور و بهره گیری از نخبگان هیات علمی و دانشجویی می توان راهکارهای عملیاتی برای تحقق این مهم را ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در این جلسه معاون دانشگاه، مدیران بخش و گروه های اقتصاد، مدیریت، برخی از صاحب نظران و اعضای هیات علمی دانشگاه به بررسی راهکارهای مطلوب برای عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی پرداختند.

انتهای پیام

  • سوالات امتحان اصلی اقتصاد مقاومنی

همچنین ببینید

ثبت نام بیش از ۱۴۹ داوطلب در کنکور سراسر کارشناسی ارشد ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۹ صبح امروز، ۱۴۹ هزار و ۷۰۰ داوطلب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *