معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشگاه علم‌وصنعت ارائه می‌شود

دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشگاه علم‌وصنعت ارائه می‌شود

به منظور ارائه دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه، ششمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران، روزهای ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ماه امسال برگزار می‌شود.

دانشگاه علم و صنعت

به گزارش ایسنا، جشنواره ملی حرکت ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی و با تأکید بر هم افزایی، تکثیر ایده‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن‌های علمی دانشجویی، همه ساله توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، پژوهشگاه‌ها و سایر مراکز علمی برگزار می‌شود که برای انتخاب برترین انجمن‌های علمی در حوزه‌های گوناگون، هر ساله این جشنواره ابتدا در مرحله دانشگاهی برگزار می‌شود که در نهایت انجمن‌های برتر، جواز حضور در جشنواره ملی حرکت را دریافت خواهند کرد.

بر این اساس، «شناسایی انجمن‌های علمی دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن‌ها»، «انعکاس فعالیت‌های الگو و موفق»، «ایجاد تحرک توام با جهت‌دهی فعالیتهای انجمن‌های علمی دانشجویی»، «ایجاد زمینه به منظور هم افزایی انجمن‌های علمی دانشجویی از طریق انتقال تجارب موفق و ایجاد بستر مناسب به منظور آشنایی صاحبان صنایع و معادن، حرف و مشاغل، سازمان‌های دولتی و غیردولتی با ظرفیتها و توانمندی‌های انجمن‌های علمی دانشجویی» اهداف برگزاری این جشنواره است.

به گفته مهندس سعادتجو، دبیر کل انجمن‌های علمی دانشگاه علم و صنعت، ششمین جشنواره حرکت دانشگاه علم وصنعت ایران با شرکت ۱۵ انجمن علمی در حوزه‌های داوری و رقابتیِ ۲۳ گانه‌ و متفاوت با جشنواره‌های حرکت قبلی این دانشگاه، طی روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. همچنین از ۱۶ تا ۲۰ اردیبهشت ماه جاری به عنوان “هفته حرکت دانشگاه” نام‌گذاری شده است.

وی گفت: بخش رقابتی شامل پنج بخش کلی «انجمن علمی فعال»، «انجمن علمی توانمند»، «انجمن علمی خلاق»، «فعالان موفق انجمن‌های علمی» و «انجمن علمی برگزیده پانزدهمین دوره انجمن‌های علمی» است که هر کدام دارای حوزه‌های گوناگون و در مجموع، ۲۳ حوزه رقابتی هستند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت، در بخش نمایشگاهی این جشنواره، از نخستین چارت فرادرسی و فوق برنامه دانشکده‌های دانشگاه علم و صنعت به عنوان دستاوردهای کلان پانزدهمین دوره انجمن‌های علمی رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین ببینید

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد موسسات غیرانتفاعی ساعت 20 اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *