معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > شرکت ۳۰هزار دانش آموز مقطع متوسطه در طرح جهاد علمی

شرکت ۳۰هزار دانش آموز مقطع متوسطه در طرح جهاد علمی

سرپرست موسسه علمی آموزشی رزمندگان از برگزاری طرح جهاد علمی برای ۳۰هزار دانش آموز مقطع متوسطه خبر داد.

شرکت ۳۰هزار دانش آموز مقطع متوسطه در طرح جهاد علمیبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید علی یزدی خواه سرپرست موسسه علمی آموزشی رزمندگان در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینکه سازمان نهضت سوادآموزی در طول چهار دهه بعد از انقلاب اقدامات مختلفی انجام داده است، اظهار کرد: توانمندسازی فرآیندها، همکاری دستگاه ها و سازمان های مختلف و تقویت اراده بومی در آموزش و پرورش برای انسداد بی سوادی زبانزد بوده است.

وی ادامه داد: برای ما مایه مباهات است که در عرصه ریشه کنی بی سوادی و در حوزه علمی و پژوهشی با توجه به خلاقیت های دانش آموز فعالیت هایی را انجام دهیم.

سرپرست موسسه علمی آموزشی رزمندگان گفت: استفاده از تجربیات ارزشمند سازمان نهضت سوادآموزی دستور اکید بنیانگذار انقلاب اسلامی و مطالبه مقام معظم رهبری است.

وی بیان کرد: مدرسه در راستای توانمندسازی معلم در ۱۰محور فعالیت می کند و امسال تابستان دهمین لیگ علمی مدرسه ریاضی سراسر کشور با مشارکت دانش آموزان نخبه داخل کشور برگزار می‌شود.

سرپرست موسسه علمی آموزشی رزمندگان با بیان اینکه سه پارک علم و فن آموزی داریم که پارک تهران پذیرای هزاران دانش آموز است، اظهار کرد: این پارک ها در قالب انتقال تجربه و مفاهیم علمی فعالیت می کنند.

یزدی خواه افزود: در تولید محتوای زبان انگلیسی با الگوی اسلامی و ایرانی قدم برداشتیم که در آن استانداردهای روز دنیا و جذابیت های مدنظر دانش آموزان و اولیا مطرح شده است.

وی از برگزاری طرح جهاد علمی با حضور  ۲۵تا ۳۰هزار دانش آموز در مقطع اول و دوم متوسطه خبر داد و گفت : طرح پایه هلی تمدن نیز یکی از برنامه های فعال اجرا شده این موسسه است.

یزدی خواه در مورد اهداف این موسسه برای سوادآموزی بیان کرد: آموزش مربیان باید سازگار با ظرفیت های هر استان باشد و ما در سطح موسسه ۱۱۰عنوان کتاب هرساله تالیف می کنیم که تیراژ یک میلیون جلد دارد.

سرپرست موسسه علمی آموزشی رزمندگان گفت: کمک سازمان نهضت سوادآموزی در راستای تولید محتوای جدید با رویکرد سال خواهد بود .

انتهای پیام/

ضرورت ریشه کن کردن بی سوادی در کشور

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *