معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > فاز دوم مدرسه حوزه علمیه امام صادق(ع) تایباد افتتاح شد

فاز دوم مدرسه حوزه علمیه امام صادق(ع) تایباد افتتاح شد

استاندار خراسان رضویتایباد- فاز دوم حوزه علمیه حضرت امام صادق(ع) ظهر سه شنبه با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیر حوزه علمیه استان و جمعی از مسئولان محلی شهرستان تایباد به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار خراسان رضوی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهید مطهری اظهار کرد: این حوزه و مدرسه علمیه در واقع حکم پایگاهی برای حضور شاگردان امام صادق (ع) و سربازان دین است.

علیرضا رشیدیان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از هر زمان دشمن در صدد ضربه زدن و توطئه علیه اسلام است گفت: حوزه های علمیه نقش مهمی در راستای آگاه سازی و تقویت وحدت و تقریب مذاهب دارند.

 وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی علامه شهید مطهری یادآور شد: این بزرگوار  از ذخایر انقلاب بود و لذا باید از روش و منش وی در تربیت طلاب دینی استفاده کرد.

استاندار بیان کرد: همانگونه که امام راحل (ره) فرمودند شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی مدیون ایمان و وحدت کلمه است که باید همواره در تقویت این دو اصل مهم تلاش کنیم.

استاندار خراسان رضوی افزود: مقام معظم رهبری نیز همواره منادی تقویت وحدت و تقریب مذاهب در جهان اسلام بوده و هستند.

رشیدیان گفت: استمرار عزتمندانه  انقلاب اسلامی در گرو نهادینه شدن ارزش های الهی، تقویت انسجام ملی، تحکیم اخوت، برادری و همدلی دولت و ملت در سایه حرکت در مسیر نورانی ولایت است.

گفتنی است در مراسم امروز فاز دوم آموزشی حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) تایباد در زمینی به مساحت ۶۲۰ مترمربع با زیربنای دو هزار مترمربع  با حضور استاندار به بهره برداری رسید.

همچنین ببینید

امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *