معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > فراخوان نیروهای ماموراداری دانشگاه فرهنگیان صرفا با ابلاغ رسمی قابل استناد است

فراخوان نیروهای ماموراداری دانشگاه فرهنگیان صرفا با ابلاغ رسمی قابل استناد است

تهران-ایرنا- معاون نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد: فراخوان جذب نیروهای مامور اداری، پس از تصویب هیات رئیسه دانشگاه و صرفا با ابلاغ رسمی قابل استناد است.

به گزارش روزدوشنبه ایرنا از دانشگاه فرهنگیان، غلامرضا کیانی اظهارداشت: براساس مصوبات ساماندهی منابع انسانی دانشگاه در سال ۱۳۹۶ مقرر شده بود پیش­ نویس غیرقابل استنادی توسط این معاونت تهیه و پس از بررسی نیازهای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و تصویب نهایی درهیات رئیسه برای اجرا در سال جاری عملیاتی شود.
وی تاکید کرد: این پیش­ نویس غیر قابل استناد تنها به منظور نظرخواهی کارشناسانه از تعدادی مدیران و کارشناسان دانشگاه در یک گروه تلگرامی به اشتراک گذاشته شده بود و برغم تاکید چندباره بر انتشار نکردن و غیرقابل استناد بودن آن، انتشار نسبتا گسترده­ ای پیدا کرد.
معاون نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان یادآورشد: بدیهی است پس ازقطعی شدن نیازهای سال جاری و بسته به تعداد و تنوع نیازها، فرایند به­ گزینی نیروهای مامور پس از توافق با وزارت آموزش وپرورش با تصویب هیات رئیسه و اعلان رسمی آن در حوزه معاونت توسعه منابع و مدیریت و معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت اجرایی دانشگاه فرهنگیان خواهد شد.
فراهنگ**۱۸۸۳ *۱۷۲۴*دریافت:مریم جلوداران : انتشار: حسین فتح الهی

همچنین ببینید

ثبت نام بیش از ۱۴۹ داوطلب در کنکور سراسر کارشناسی ارشد ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۹ صبح امروز، ۱۴۹ هزار و ۷۰۰ داوطلب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *