معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

تهران- ایرنا- مهلت ثبت نام و زمان ارسال آثار به سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۱۸ تیرماه تمدید شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از دانشگاه جامع علمی کاربردی، داوطلبان ثبت نام در سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه تا ۱۸ تیرماه فرصت دارند از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.ir ثبت نام کنند.
هدف از برگزاری این جشنواره، اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشگاهیان و توسعه فضای معنوی و قرآنی در دانشگاه و زمینه‌سازی انس و الفت دانشگاهیان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع) و تدبر و عمل به آموزه‌های الهی عنوان شده است.
ارسال فایل آثار ثبت نام کنندگان در این دوره از جشنواره قرآن و عترت علمی کاربردی از طریق ایمیل جشنواره به نشانی quran@uast.ac.ir امکانپذیر است.
این جشنواره در هفت بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، کتابخوانی، فناوری، ادبی و هنری و در ۳۴ رشته رقابتی برگزار می‌شود.
جشنواره سیزدهم قرآن و عترت در سطح مدرسان و کارکنان نیز در دو بخش کتبی در رشته های مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، احادیث اهل بیت (ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم و در بخش پژوهشی در رشته مقاله قرآن و عترت و بررسی و نقد کتاب برگزار می شود.
مرحله استانی این جشنواره در تیرماه ۱۳۹۶ و مرحله کشوری، شهریورماه در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور در آبان ماه ۱۳۹۶ با میزبانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.
فراهنگ ** ۱۰۸۵**۱۰۵۵**‌ دریافت کننده : ناهید پورمند*انتشار: زینب کارگر

همچنین ببینید

امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *