معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > نشست اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برگزار می شود

نشست اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برگزار می شود

حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان
نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور با هدف تشریح نظام جدید آموزشی و تربیتی، به مدت ۶ روز در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، حجت الاسلام مهدی رضایی با اشاره به نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور گفت : در این نشست که با حضور نزدیک به ۱۰۰ نفر از اساتید مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان  از ۳۱ تیر تا ۶ مرداد برگزار می شود، نظام جدید آموزشی تشریح و تبیین خواهد شد.

وی افزود: در این نشست ۶ روزه که با حضور مدیران و اساتید مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در سراسر کشور برگزار می شود، کارگاه های آموزشی با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه مانند آیات عظام و حجج اسلام فرحانی، جاودان، صدیقی، عابدینی، خسروپناه، پناهیان، محمدیان و فلاح همچنین دکتر عبدالملکی و رحیم پور ازغدی برگزار می شود.

معاون تعلیم و تربیت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود : در نظام جدید آموزشی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، دوره یک ساله با موضوعاتی مانند «نظام اندیشه اسلامی» با هدف تشریح ابعاد اسلام ناب، «رسالت الهی» با هدف تبیین وظایف دانشجوی مومن انقلابی همچنین «جهاد اکبر» با محوریت اخلاق اسلامی متناسب با نیازهای دانشجویان و اساتید مراکز آموزش عالی، تدوین شده است.

وی افزود: نظام جدید آموزشی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان از مهرماه سال جاری در ۴۶ مرکز در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *