معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > پذیرش دانشجو در پردیس بین الملل کیش دانشگاه امیرکبیر از مهر

پذیرش دانشجو در پردیس بین الملل کیش دانشگاه امیرکبیر از مهر

دانشگاه امیرکبیر
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پردیس بین الملل کیش این دانشگاه از مهرماه امسال آغاز به فعالیت می کند.

احمد معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روش های سنتی برای فعالیت های پردیس های دانشگاه ها پاسخگو نیست و باید بازنگری در روند فعالیت این مکان ها انجام شود.

وی افزود: پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز با هدف برگزاری دوره های تخصصی صنایع، اجرای دوره های مشترک بین المللی، انجام تحقیقات و توسعه تکنولوژی شرکت های دانش بنیان راه اندازی می شود.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: پردیس های دانشگاه ها باید به سمت بین المللی شدن حرکت کنند که پردیس کیش این دانشگاه نیز با این هدف و جذب دانشجوی تحصیلات تکمیلی خارجی فعالیت خواهد کرد.

معتمدی اظهار داشت: ساختمانی از سوی منطقه آزاد کیش برای پردیس این دانشگاه اختصاص داده شده است که درحال آماده سازی و تعمیرات ساختمان هستیم و پیش بینی می شود تا مهرماه سال جاری این پردیس فعالیت خود را آغاز کند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: برنامه داریم دانشجوی خارجی از کشورهای حوزه خلیج فارس در پردیس کیش این دانشگاه جذب کنیم.

معتمدی عنوان کرد: ایرانیان مقیم کشورهای حوزه خلیج فارس علاقه دارند در کشور تحصیل کنند که پردیس کیش این دانشگاه می تواند بستری برای ادامه تحصیل این افراد فراهم کند.

وی گفت: همچنین برنامه داریم بخشی از دوره های مشترک بین الملل دانشگاه را که با کشورهای اروپایی برگزار می شود نیز در این پردیس عملیاتی کنیم.

همچنین ببینید

از خطر شیوع آنفلوانزای مرغی در کشور تا چاقی شکی نیمی از مردان ایرانی

حوزه سلامت در هفته قبل با رویداد‌های مواجه بود که در این بسته خبری به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *