معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > پیاده سازی آموزش همگانی و کمک های اولیه در آموزش و‌پروش

پیاده سازی آموزش همگانی و کمک های اولیه در آموزش و‌پروش

سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اهمیت آموزش همگانی در کشور اظهار داشت: آموزش همگانی فوریت های پزشکی سر لوحه اقدامات سازمان اورژانس کشور است.

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی سامان اورژانس کشور، در نشستی که با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پروش و معاونت آموزش و پژوهش سازمان اورژانس کشور برگزار شد به بیان اهداف سازمان اورژانس کشور و نقش سازنده اموزش همگانی و کمک های اولیه در کاهش بار حوادث و انجام اقدامات حیات بخش پرداخته شد.

کولیوند سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اهمیت آموزش همگانی در کشور اظهار داشت: آموزش همگانی فوریت های پزشکی سر لوحه اقدامات سازمان اورژانس کشور است.

وی با اشاره به بررسی وضعیت و ظرفیت ها، بستر و طرح های موجود در حوزه وزارت آموزش و پرورش افزود: در این راستا گروههای هدف مربیان و دانش آموزان بحث کارشناسی انجام و اولویت های گروه ها مشخص شده اند.

در این نشست مقرر گردید که مطالب و محتویات فعلی آموزشی انها مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد:

سازمان اورژانس کشور برنامه و کوریکولوم اموزشی دانش اموزان و مربیان تهیه نماید و بسته های آموزشی و مهارتی خاص هر گروه سنی و مخاطب با مشارکت معاونت تربیت بدنی، سلامت و اسیب های اجتماعی وزارت اموزش و پرورش تهیه گردد.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *