معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > 70 درصد دانشجویان از کیفیت غذا راضی هستند/مسائل‌مطرح شده را حل می‌کنیم

70 درصد دانشجویان از کیفیت غذا راضی هستند/مسائل‌مطرح شده را حل می‌کنیم

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: ما ۹ هزار دانشجو داریم و همیشه در خصوص کیفیت غذا نظرسنجی می‌کنیم که بر اساس این نظرسنجی‌ها ۷۵ درصد دانشجویان از وضعیت غذا راضی هستند.

دانشگاه

به گزارش ایسنا، در پی اعتصاب غذا و اعتراضات جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران به وضعیت کیفیت و توزیع غذا در خوابگاه امام علی (ع) این دانشگاه دکتر عبادی آذر، معاون دانشجویی این دانشگاه اظهار کرد: در خوابگاه حدود ۳۰۰ دانشجو مستقر هستند و در خوابگاه دیگری رو به روی خوابگاه امام علی(ع) نیز ۲۵۰ دانشجو ساکن هستند که از بین این دانشجویان، ۵۰ نفر در اعتراض به دیر رسیدن غذا به حیاط آمده‌اند و از گرفتن غذای خود امتناع کرده‌اند.

وی با اشاره به این‌که قبلا دیر رسیدن غذا در این دانشگاه سابقه نداشته است و تنها در دو شب گذشته اتفاق افتاده است، گفت: غذا هر شب ساعت ۶ توزیع می‌شده است که در دو شب گذشته حدود۸:۱۵  دقیقه توزیع شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: با توجه به اینکه ساعت ۲ ناهار داده می‌شود و از ساعت ۲ تا ۶، ۴ ساعت زمان نیاز است، طبیعی است که تا در آشپزخانه شرایط مهیا شود ممکن است کمی این فرایند به طول بینجامد.  

عبادی آذر گفت: شب گذشته از ساعت ۲۳ من در جمع دانشجویان بودم و تا ۵ صبح با آن‌ها گفت‌وگو کردم و حتی پیمانکار پذیرفت که این مشکل از سمت او بوده است و ربطی به معاونت دانشجویی نداشته است.

وی در خصوص بهبود وضعیت غذا اظهار کرد: ما ۹ هزار دانشجو داریم و همیشه در خصوص کیفیت غذا نظرسنجی می‌کنیم و در این نظرسنجی‌ها ۷۵ درصد دانشجویان از وضعیت غذا راضی هستند و گزینه خوب را انتخاب کرده‌اند، در این فرم‌های نظرسنجی ۱۵ الی ۲۰ درصد گزینه متوسط و ۵ الی ۱۰ درصد هم گزینه ضعیف را انتخاب کرده‌اند.

عبادی آذر  با بیان این‌که ما آمارها را طبق نظرسنجی‌های انجام شده اعلام می‌کنیم و در این زمینه مستندات داریم، گفت: به غیر از غذای دانشجوها در دانشگاه غذای رزیدنت‌ها و بیمارستان حضرت رسول (ص) را نیز تامین می‌کنیم و به طور کلی روزی هزار پرس صبحانه، ناهار، شام و میان وعده توزیع می‌کنیم.

وی در خصوص مطالب منتشر شده در خصوص دستور فیلمبرداری از سوی معاونت دانشجویی از دانشجویان معترض، گفت: این مساله صحت ندارد و موضوع این بود که پیمانکار تهیه غذا با یکی از دانشجویان بحث و اقدام به فیلمبرداری کرده که بلافاصله حراست ورود پیدا کرده و دوربین وی را گرفته است.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران خاطرنشان کرد: در نهایت دانشجویان مسائل خود را نوشتند و به ما دادند و قرار شد این مسائل را حل کنیم.

انتهای پیام

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *